Grali ,,Orlicy " GKS Wikielec

 

Na iławskim orliku odbył się już drugi turniej ćwierćfinałowy dla młodych adeptów piłki nożnej naszego województwa. Obecny turniej to ranga rejonowa. Grają zespoły : GKS Wikielec, Mały Jeziorak Iława, Motor Lubawa, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Oto wyniki II turnieju:

Wikielec – Lubawa                                1;0

Wikielec – Iława                                    6:0

Wikielec - Nowe Miasto Lubawskie      5:1

Iława – Lubawa                                      0:3

Iława – Nowe Miasto Lubawskie           1:1

Wyniki pierwszego turnieju z 20 kwietnia

GKS Wikielec – Motor                            4:1

GKS Wikielec – Mały Jeziorak               8:0

GKS Wikielec – Drwęca                        8:0

Natomiast na Orliku w osiedlu Lipowy Dwór rozgrywany jest turniej klubowy dla dzieci oto wyniki tej grupy: GKS Wikielec II – Mały Jeziorak 2;1 oraz GKS Wikielec II – Olimpia Kisielice 3;3

Składy zespołów z Wikielca; Wikielec I – Kacper Szypniewski, Kacper Włodarczyk, Wojciech Ziemnicki, Kacper Wieński, Dawid Panek, Maddox Sobociński, Wiktor Topolewski, Adrian Szantyr, Kacper Mazur, Cezary Jajkowski, Mateusz Panek, Maciej Górski, Maksymilian Radziński, Adam Zaborowski.

 

Wikielec II- Adrian Czapliński, Wiktor Sawicki, Mateusz Głaziński, Kacper Kijewski, Paweł Janiszewski, Marcel Bedra, Hubert Kowalski, Dawid Kowalski, Samuel Błaszczyk, Maciej Jackowski, Hubert Czarzasty, Adam Czarzasty, Michał Żelaziński, Miłosz Rydecki, Szymon Lewandowski, Dawid Witkowski, Dawid Grochowiecki, Mateusz Olszewski.

Zespoły orlików z Wikielca prowadzi Tomasz Demczak.

 

                                             

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

10/11.III. 2018 r.  Drwęca NML - Rolimpex GKS Wikielec 

 

 

 

 

                                  ZIMOWE  SPARINGOWE MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC

22 STYCZNIA  18,00 GÓRNIK WALBRZYCH - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1;3

24 STYCZNIA 19,00 KS POLKOWICE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC               2;1

26 STYCZNIA  AKS STRZEGOM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  1:1

10 LUTY IŁAWA 10,00 LECH RYPIN - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1:5

14 LUTY OSTRÓDA 16,30 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  2:4

17 LUTY ŚWIECIE  12,00 WDA ŚWIECIE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 3:0 

24 LUTY IŁAWA GODZ. 12,00 UNIA SUSZ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 

3 MARCA  14,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OSA ZĄBROWO (SZTUCZNE LUB TRAWA)

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

16 KOLEJKA  III LIGI

DRWĘCA NML - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC       

 WIDZEW ŁÓDŹ - VICTORIA SULEJÓWEK

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.- TUR BIELSK PODLASKI

LEGIA II WARSZAWA - LECHIA TOMASZÓW MAZ.

WARTA  SIERADZ - ŚWIT NDM.

 OLIMPIA ZAMBRÓW - ŁKS 1926 ŁOMŻA

MKS  EŁK - SOKÓŁ OSTRÓDA

URSUS WARASZAWA - PELIKAN ŁOWICZ

HURAGAN MORAG - POLONIA WARSZAWA

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. SOKÓŁ ALEKSAND.                  37 PKT.

2. WIDZEW                                      35  PKT.

3. LECHIA T. MAZ.                         33 PKT

4. HURAGAN MORĄG                   30 PKT.

5. URSUS WARASZAWA               28 PKT.

6. VICTORIA SULEJÓWEK          28 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           15.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                         9. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC          6 PKT.

 

MECZE W WIKIELCU