Wyniki grup młodzieżowych GKS Wikielec

z 7 maja 2017 r.

Junior młodszy (trener Adam Klinicki)

GKS Wikielec – KS Lidzbark Welski 5:2 (bramki Jajkowski 2, Turowski, Kostrzewa, gol samobójczy.

 

Trampkarz liga wojewódzka (trener Tomasz Radziński)

GKS Wikielec – Jeziorak Iława 2:0 (bramki Nojman i Kotłowski)

 

Młodzik I liga wojewódzka

Jeziorak Iława - GKS II Wikielec 2:2  (trener Piotr Kacperek)

Bramki: Adam Zaborowski, Rafał Kasprowicz

 

GKS I Wikielec (trener Tomasz Demczak) – ZKS Olimpia  II Elbląg 1:0. Gol Adrian Szantyr

 

III liga kobiet (trener Piotr Dymowski)

KKP Stomilanki II Olsztyn – GKS Wikielec 3:2

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  IV LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień   2018 

0.00. g. 00,00   Rolimpex GKS Wikielec    

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC IV LIGA

 

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   ROLIMPEX GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA 3:1

(bramki Cezary Nowiński - 2 i gol samobójczy)

1/2 WPP  16 MAJA G.17,00 LKS Różnowo - Rolimpex GKS Wikielec 1:2

(bramki Adrian Płoski, Paweł Tomkiewicz)

6 CZERWCA g. 17. Biała Piska FINAŁ WPP Rolimpex GKS Wikielec - Kaczkan Huragan Morąg 1:3 (gol Paweł Kolcz)

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

33  KOLEJKA  III LIGI

 HURAGAN MORAG - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC 4:0 

DRWĘCA NML - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. 1;4 

 WARTA  SIERADZ - SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 

ŚWIT NDM - VICTORIA SULEJÓWEK 0:1

URSUS WARASZAWA - TUR BIELSK  PODL. 2:0 

MKS EŁK - ŁKS 1926 ŁOMŻA 2:2

WIDZEW ŁÓDŹ     - LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:0.

LEGIA II WARSZAWA - POLONIA WARSZAWA 1;2 

OLIMPIA ZAMBRÓW - PELIKAN ŁOWICZ 3:1

 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          70. PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     70. PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.    63 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              59 PKT.

5. OLIMPIA ZAMBRÓW                50 PKT

6. HURAGAN MORĄG                  48 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           26.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       25. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            18. PKT.