W kategorii U-8 GKS Wikielec był II (trener Remigiusz Sobociński)

Ilavia CUP zakończona

Na stadionie Jezioraka zakończono turniej piłkarski Iłavia CUP rocznika 2005-2010. Jest jednocześnie nowa formuła Memoriału Benedykta Gaca i Józefa Łobockiego. Prawie 1000 zawodników i zespoły praktycznie z całej Polski. Oto końcowe wyniki dwudniowych zmagań młodych piłkarzy. Trenerzy GKS Wikielec - Remigiusz Sobociński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Klimek.

 

U-7: 1. UKS Neo System Gol Brodnica, 2. Młode Talenty Toruń, 3. UKS Mały Jeziorak Iława Biali, 4. DSPN Kwidzyn, 5. Polonia Lidzbark Warmiński, 6. UKS Mały Jeziorak Iława Niebiescy, 7. GKS LZS Wikielec, 8. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 9. ITS Jeziorak II Iława, 10. Soccer Słupno, 11. ITS Jeziorak I Iława. 

 

U-8: 1. Jaguar Gdańsk, 2. GKS LZS Wikielec, 3. UKS Neo System Gol Brodnica, 4. Sokół Ostróda, 5. UKS Mały Jeziorak, 6. Młode Talenty Toruń, 7. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 8. Polonia I Pasłęk, 9-14. ITS Jeziorak I Iława, ITS Jeziorak II Iława, LAP Lubawa, Olimpia Grudziądz, APN Ostrołęka, Polonia II Pasłęk. 

 

U-9: 1. UKS Mały Jeziorak I Iława, 2. Soccer Słupno, 3. UKS Irzyk Warszawa, 4. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 5. Wda Świecie, 6. LAP Lubawa, 7. Champions Kwidzyn, 8. UKS Mały Jeziorak II Iława, 9. Stomil Olsztyn, 10. Legia Bart Bartoszyce, 11. ITS Jeziorak Iława. 

 

U-10: 1. UKS Irzyk Warszawa, 2. Arka Gdynia, 3. UKS Mały Jeziorak Iława Biali, 4. Polonia Pasłęk, 5. BKS Warszawa, 6. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 7. LAP Lubawa, 8. Naki Olsztyn, 9. AP Ostróda, 10. Arka Gdynia B, 11. Młode Talenty Toruń, 12. GKS LZS Wikielec, 13. UKS Mały Jeziorak Iława Niebiescy, 14. ITS Jeziorak Iława. 

 

U-11: 1. UKS Irzyk Warszawa, 2. ITS Jeziorak Iława, 3. UKS Mały Jeziorak Iława, 4. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, 5. LAP Lubawa, 6. Legia Bart Bartoszyce, 6. Naki Olsztyn, 8. Sparta Brodnica, 9. Młode Talenty Susz, 10. Soccer Słupno, 11. BKS Warszawa. 

 

U-12: 1. Wkra Działdowo, 2. Olimpia Grudziądz, 3. UKS Mały Jeziorak Iława, 4. UKS Neo System Gol Brodnica, 5. Olimpia Kisielice, 6. ITS Jeziorak Iława, 7. Poncio Lidzbark Welski.   

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

25.04. g. 17,00   Rolimpex GKS Wikielec - Sokół Ostróda (1/4 WPP)

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC III LIGA

 

 

28 KWIETNIA  19,45 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 MAJA G. 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - VICTORIA SULEJÓWEK

5 MAJA 17,00 ŚWIT NDM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

11 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - WARTA SIERADZ

20 MAJA 19,10 WIDZEW ŁÓDŹ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

23 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - MKS EŁK

26/27 MAJA LEGIA II WARSZAWA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OLIMPIA ZAMBRÓW

9 CZERWCA 17,00 KACZKAN HURAGAN MORAG - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

16 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - URSUS WARSZAWA

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

24  KOLEJKA  III LIGI

ROLIMPEX  GKS WIKIELEC - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI  1:3   

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. - POLONIA WARSZAWA 2:2

 TUR BIELSK PODLASKI   - SOKÓŁ OSTRÓDA  2;1

OLIMPIA ZAMBRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 0:1

URSUS WARSZAWA -  ŚWIT NDM. 1;1

 HURAGAN MORĄG - WARTA SIERADZ 1;1

LEGIA II WARSZAWA - MKS EŁK    3;1

DRWĘCA NML - VICTORIA SULEJÓWEK 0;0 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          53 PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     51  PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.   46 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              43 PKT.

5. LEGIA II WARSZAWA                  37 PKT

6. HURAGAN MORAG                    37 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           20.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       20. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            8. PKT.