W kategorii U-8 GKS Wikielec był II (trener Remigiusz Sobociński)

Ilavia CUP zakończona

Na stadionie Jezioraka zakończono turniej piłkarski Iłavia CUP rocznika 2005-2010. Jest jednocześnie nowa formuła Memoriału Benedykta Gaca i Józefa Łobockiego. Prawie 1000 zawodników i zespoły praktycznie z całej Polski. Oto końcowe wyniki dwudniowych zmagań młodych piłkarzy. Trenerzy GKS Wikielec - Remigiusz Sobociński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Klimek.

 

U-7: 1. UKS Neo System Gol Brodnica, 2. Młode Talenty Toruń, 3. UKS Mały Jeziorak Iława Biali, 4. DSPN Kwidzyn, 5. Polonia Lidzbark Warmiński, 6. UKS Mały Jeziorak Iława Niebiescy, 7. GKS LZS Wikielec, 8. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 9. ITS Jeziorak II Iława, 10. Soccer Słupno, 11. ITS Jeziorak I Iława. 

 

U-8: 1. Jaguar Gdańsk, 2. GKS LZS Wikielec, 3. UKS Neo System Gol Brodnica, 4. Sokół Ostróda, 5. UKS Mały Jeziorak, 6. Młode Talenty Toruń, 7. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 8. Polonia I Pasłęk, 9-14. ITS Jeziorak I Iława, ITS Jeziorak II Iława, LAP Lubawa, Olimpia Grudziądz, APN Ostrołęka, Polonia II Pasłęk. 

 

U-9: 1. UKS Mały Jeziorak I Iława, 2. Soccer Słupno, 3. UKS Irzyk Warszawa, 4. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 5. Wda Świecie, 6. LAP Lubawa, 7. Champions Kwidzyn, 8. UKS Mały Jeziorak II Iława, 9. Stomil Olsztyn, 10. Legia Bart Bartoszyce, 11. ITS Jeziorak Iława. 

 

U-10: 1. UKS Irzyk Warszawa, 2. Arka Gdynia, 3. UKS Mały Jeziorak Iława Biali, 4. Polonia Pasłęk, 5. BKS Warszawa, 6. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 7. LAP Lubawa, 8. Naki Olsztyn, 9. AP Ostróda, 10. Arka Gdynia B, 11. Młode Talenty Toruń, 12. GKS LZS Wikielec, 13. UKS Mały Jeziorak Iława Niebiescy, 14. ITS Jeziorak Iława. 

 

U-11: 1. UKS Irzyk Warszawa, 2. ITS Jeziorak Iława, 3. UKS Mały Jeziorak Iława, 4. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, 5. LAP Lubawa, 6. Legia Bart Bartoszyce, 6. Naki Olsztyn, 8. Sparta Brodnica, 9. Młode Talenty Susz, 10. Soccer Słupno, 11. BKS Warszawa. 

 

U-12: 1. Wkra Działdowo, 2. Olimpia Grudziądz, 3. UKS Mały Jeziorak Iława, 4. UKS Neo System Gol Brodnica, 5. Olimpia Kisielice, 6. ITS Jeziorak Iława, 7. Poncio Lidzbark Welski.   

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  IV LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień   2018 

0.00. g. 00,00   Rolimpex GKS Wikielec    

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC IV LIGA

 

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   ROLIMPEX GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA 3:1

(bramki Cezary Nowiński - 2 i gol samobójczy)

1/2 WPP  16 MAJA G.17,00 LKS Różnowo - Rolimpex GKS Wikielec 1:2

(bramki Adrian Płoski, Paweł Tomkiewicz)

6 CZERWCA g. 17. Biała Piska FINAŁ WPP Rolimpex GKS Wikielec - Kaczkan Huragan Morąg 1:3 (gol Paweł Kolcz)

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

33  KOLEJKA  III LIGI

 HURAGAN MORAG - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC 4:0 

DRWĘCA NML - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. 1;4 

 WARTA  SIERADZ - SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 

ŚWIT NDM - VICTORIA SULEJÓWEK 0:1

URSUS WARASZAWA - TUR BIELSK  PODL. 2:0 

MKS EŁK - ŁKS 1926 ŁOMŻA 2:2

WIDZEW ŁÓDŹ     - LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:0.

LEGIA II WARSZAWA - POLONIA WARSZAWA 1;2 

OLIMPIA ZAMBRÓW - PELIKAN ŁOWICZ 3:1

 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          70. PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     70. PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.    63 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              59 PKT.

5. OLIMPIA ZAMBRÓW                50 PKT

6. HURAGAN MORĄG                  48 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           26.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       25. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            18. PKT.