Juniorzy GKS w okresie zimowym przygotowania do sezonu

Junior młodszy (trener Adam Klinicki) II liga gr. 4

 

Ostateczna tabela juniora młodszego

1.    UKS Jedynka Nidzica           24 pkt 31;10

2.    GKS WIKIELEC                24 pkt 42:11

3.    Ossa Biskupiec Pom.             21 pkt  41:11

Rywalizowało 10 zespołów.

 

Kadra zespołu (z ostatniego meczu z Polonia Iłowo)

Krystian Augustyniak, Filip Briszke, Jakub Duda, Kacper Kamiński, Dawid Kapela, Krystian Klinicki, Dominik Kostrzewa, Jakub Piekarski, Błażej Turowski, Krzysztof Wójcik, Jakub Zimny, Wiktor Woźnowski, Arkadiusz Akierman, Konrad Adam Cyglicki, Szymon Jajkowski, Jakub Łopatyński, Krystian szych, Jakub Waśniewski.

Druga lokata tego zespołu to sukces tej ekipy trenera Klinickiego, pierwsze miejsce było blisko.

 

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

10/11.III. 2018 r.  Drwęca NML - Rolimpex GKS Wikielec 

 

 

 

 

                                  ZIMOWE  SPARINGOWE MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC

22 STYCZNIA  18,00 GÓRNIK WALBRZYCH - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1;3

24 STYCZNIA 19,00 KS POLKOWICE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC               2;1

26 STYCZNIA  AKS STRZEGOM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  1:1

10 LUTY IŁAWA 10,00 LECH RYPIN - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1:5

14 LUTY OSTRÓDA 16,30 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  2:4

17 LUTY ŚWIECIE  12,00 WDA ŚWIECIE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 3:0 

24 LUTY IŁAWA GODZ. 12,00 UNIA SUSZ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 

3 MARCA  14,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OSA ZĄBROWO (SZTUCZNE LUB TRAWA)

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

16 KOLEJKA  III LIGI

DRWĘCA NML - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC       

 WIDZEW ŁÓDŹ - VICTORIA SULEJÓWEK

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.- TUR BIELSK PODLASKI

LEGIA II WARSZAWA - LECHIA TOMASZÓW MAZ.

WARTA  SIERADZ - ŚWIT NDM.

 OLIMPIA ZAMBRÓW - ŁKS 1926 ŁOMŻA

MKS  EŁK - SOKÓŁ OSTRÓDA

URSUS WARASZAWA - PELIKAN ŁOWICZ

HURAGAN MORAG - POLONIA WARSZAWA

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. SOKÓŁ ALEKSAND.                  37 PKT.

2. WIDZEW                                      35  PKT.

3. LECHIA T. MAZ.                         33 PKT

4. HURAGAN MORĄG                   30 PKT.

5. URSUS WARASZAWA               28 PKT.

6. VICTORIA SULEJÓWEK          28 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           15.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                         9. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC          6 PKT.

 

MECZE W WIKIELCU