Prezentujemy kolejnych nowych zawodników trzecioligowego Rolimpexu GKS Wikielec

 

Daniel Chiliński – pomocnik rocznik 1989 grał w takich klubach jak Naki Olsztyn, Warmia Olsztyn, Stomil Olsztyn, Mrągowia Mrągowo, Motor Lubawa, Huragan Morąg ostatnie pięć sezonów.

Cezary Nowiński – pomocnik rocznik 1995 grał w Jezioraku Iława, Motorze Lubawa, GKS Bełchatów II,  Sokole Ostróda - ostatnie dwa sezony.

 

Arkadiusz Koprucki ( z prawej)– obrońca grał w Warmii Olsztyn, Motorze Lubawa, DKS Dobre Miasto, Wigrach Suwałki,  Olimpii Elbląg, Stomilu Olsztyn, Zagłębiu Sosnowiec i Huraganie Morąg -ostatnie dwa sezony.

Piotr Wypniewski – pomocnik rocznik 1995 grał w Olsztynie w drużynach juniorskich, Stomilu Olsztyn, Sokole Ostróda i w ostatnim sezonie w Motorze Lubawa.

Kacper Zakrzewski – obrońca rocznik 1997 grał w Jezioraku Iława, w Stomilu Olsztyn, MSP Szamotuły,  SK Rapid Wiedeń II oraz Jagielloni II Białystok.

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  IV LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień   2018 

0.00. g. 00,00   Rolimpex GKS Wikielec    

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC IV LIGA

 

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   ROLIMPEX GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA 3:1

(bramki Cezary Nowiński - 2 i gol samobójczy)

1/2 WPP  16 MAJA G.17,00 LKS Różnowo - Rolimpex GKS Wikielec 1:2

(bramki Adrian Płoski, Paweł Tomkiewicz)

6 CZERWCA g. 17. Biała Piska FINAŁ WPP Rolimpex GKS Wikielec - Kaczkan Huragan Morąg 1:3 (gol Paweł Kolcz)

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

33  KOLEJKA  III LIGI

 HURAGAN MORAG - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC 4:0 

DRWĘCA NML - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. 1;4 

 WARTA  SIERADZ - SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 

ŚWIT NDM - VICTORIA SULEJÓWEK 0:1

URSUS WARASZAWA - TUR BIELSK  PODL. 2:0 

MKS EŁK - ŁKS 1926 ŁOMŻA 2:2

WIDZEW ŁÓDŹ     - LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:0.

LEGIA II WARSZAWA - POLONIA WARSZAWA 1;2 

OLIMPIA ZAMBRÓW - PELIKAN ŁOWICZ 3:1

 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          70. PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     70. PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.    63 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              59 PKT.

5. OLIMPIA ZAMBRÓW                50 PKT

6. HURAGAN MORĄG                  48 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           26.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       25. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            18. PKT.