Wikielec nadal bez punktów

 

Rolimpex GKS Wikielec – Pelikan Łowicz 0:2 (0:0)

72 min 0:1 Przemysław Bella

95 min. 0:2 Robert Kowalczyk

 

Nadal trwa zła passa zespołu z Wikielca. Czwarty mecz miał przynieść wreszcie przełamanie. Do 72 min wszystko układało się dobrze spotkanie bardzo wyrównane nic nie zapowiadało porażki. Wtedy po jednej z akcji gości którzy zaatakowali bramkę Wikielca doszło do ostrego starcia w polu karnym GKS golkiper Jacek Malanowski został dość ostro potraktowany przez rywala i padł jak rażony, do bezpańskiej piłki dopadł zawodnik gości i skierował futbolówkę do bramki Wikielca. Wszyscy liczyli że będzie odgwizdany faul na bramkarzu ale tak się nie stało i sędzia uznał gola. Kontuzjowany bramkarz przez kilka minut leżał na murawie potem wezwano karetkę pogotowia która odwiozła naszego zawodnika do szpitala. Ta sytuacja podłamała zespół z Wikielca. Potem w doliczonym czasie gry goście dobili naszych zawodników zdobywając drugiego gola i mecz się zakończył. W sumie było to niezłe spotkanie gdyby w pierwszej połowie w 20 min piłka po fantastycznym uderzeniu Remigiusza Sobocińskiego trafiła do siatki a nie w poprzeczkę bramki gości to na pewno wynik spotkania byłby inny. Szkoda tego meczu Wikielec zasługiwał na inny wynik. Ale gramy dalej. W sobotę 26 września znów kolejny mocny przeciwnik tym razem w Warszawie na GKS czeka miejscowa Polonia.  

 

Rolimpex GKS Wikielec - Malanowski (72 min Sikora), Jajkowski, Kolcz, Kacperek, Sobociński, Koprucki, Smyt (65 min Sagan), Piórkowski, Zakrzewski, Chiliński (80 min. Zasuwa) , Nowiński ( 80 min. Łukasik).

 

Pelikan Łowicz – Malina, Budnik, Wawrzyński, Bella, Kuczak (62 min. Kaczyński), Ciechański (62 min. Kowalczyk) , Parobczyk (80 min. Adamczyk) , M. Wrzesiński (80 min. Adamczyk) , Jagiełło, Kasprzyk, Yavorskyy.

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

25.04. g. 17,00   Rolimpex GKS Wikielec - Sokół Ostróda (1/4 WPP)

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC III LIGA

 

 

28 KWIETNIA  19,45 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 MAJA G. 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - VICTORIA SULEJÓWEK

5 MAJA 17,00 ŚWIT NDM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

11 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - WARTA SIERADZ

20 MAJA 19,10 WIDZEW ŁÓDŹ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

23 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - MKS EŁK

26/27 MAJA LEGIA II WARSZAWA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OLIMPIA ZAMBRÓW

9 CZERWCA 17,00 KACZKAN HURAGAN MORAG - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

16 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - URSUS WARSZAWA

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

24  KOLEJKA  III LIGI

ROLIMPEX  GKS WIKIELEC - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI  1:3   

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. - POLONIA WARSZAWA 2:2

 TUR BIELSK PODLASKI   - SOKÓŁ OSTRÓDA  2;1

OLIMPIA ZAMBRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 0:1

URSUS WARSZAWA -  ŚWIT NDM. 1;1

 HURAGAN MORĄG - WARTA SIERADZ 1;1

LEGIA II WARSZAWA - MKS EŁK    3;1

DRWĘCA NML - VICTORIA SULEJÓWEK 0;0 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          53 PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     51  PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.   46 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              43 PKT.

5. LEGIA II WARSZAWA                  37 PKT

6. HURAGAN MORAG                    37 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           20.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       20. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            8. PKT.