Wikielec nadal bez punktów

 

Rolimpex GKS Wikielec – Pelikan Łowicz 0:2 (0:0)

72 min 0:1 Przemysław Bella

95 min. 0:2 Robert Kowalczyk

 

Nadal trwa zła passa zespołu z Wikielca. Czwarty mecz miał przynieść wreszcie przełamanie. Do 72 min wszystko układało się dobrze spotkanie bardzo wyrównane nic nie zapowiadało porażki. Wtedy po jednej z akcji gości którzy zaatakowali bramkę Wikielca doszło do ostrego starcia w polu karnym GKS golkiper Jacek Malanowski został dość ostro potraktowany przez rywala i padł jak rażony, do bezpańskiej piłki dopadł zawodnik gości i skierował futbolówkę do bramki Wikielca. Wszyscy liczyli że będzie odgwizdany faul na bramkarzu ale tak się nie stało i sędzia uznał gola. Kontuzjowany bramkarz przez kilka minut leżał na murawie potem wezwano karetkę pogotowia która odwiozła naszego zawodnika do szpitala. Ta sytuacja podłamała zespół z Wikielca. Potem w doliczonym czasie gry goście dobili naszych zawodników zdobywając drugiego gola i mecz się zakończył. W sumie było to niezłe spotkanie gdyby w pierwszej połowie w 20 min piłka po fantastycznym uderzeniu Remigiusza Sobocińskiego trafiła do siatki a nie w poprzeczkę bramki gości to na pewno wynik spotkania byłby inny. Szkoda tego meczu Wikielec zasługiwał na inny wynik. Ale gramy dalej. W sobotę 26 września znów kolejny mocny przeciwnik tym razem w Warszawie na GKS czeka miejscowa Polonia.  

 

Rolimpex GKS Wikielec - Malanowski (72 min Sikora), Jajkowski, Kolcz, Kacperek, Sobociński, Koprucki, Smyt (65 min Sagan), Piórkowski, Zakrzewski, Chiliński (80 min. Zasuwa) , Nowiński ( 80 min. Łukasik).

 

Pelikan Łowicz – Malina, Budnik, Wawrzyński, Bella, Kuczak (62 min. Kaczyński), Ciechański (62 min. Kowalczyk) , Parobczyk (80 min. Adamczyk) , M. Wrzesiński (80 min. Adamczyk) , Jagiełło, Kasprzyk, Yavorskyy.

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

10/11.III. 2018 r.  Drwęca NML - Rolimpex GKS Wikielec 

 

 

 

 

                                  ZIMOWE  SPARINGOWE MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC

22 STYCZNIA  18,00 GÓRNIK WALBRZYCH - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1;3

24 STYCZNIA 19,00 KS POLKOWICE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC               2;1

26 STYCZNIA  AKS STRZEGOM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  1:1

10 LUTY IŁAWA 10,00 LECH RYPIN - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1:5

14 LUTY OSTRÓDA 16,30 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  2:4

17 LUTY ŚWIECIE  12,00 WDA ŚWIECIE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 3:0 

24 LUTY IŁAWA GODZ. 12,00 UNIA SUSZ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 

3 MARCA  14,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OSA ZĄBROWO (SZTUCZNE LUB TRAWA)

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

16 KOLEJKA  III LIGI

DRWĘCA NML - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC       

 WIDZEW ŁÓDŹ - VICTORIA SULEJÓWEK

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.- TUR BIELSK PODLASKI

LEGIA II WARSZAWA - LECHIA TOMASZÓW MAZ.

WARTA  SIERADZ - ŚWIT NDM.

 OLIMPIA ZAMBRÓW - ŁKS 1926 ŁOMŻA

MKS  EŁK - SOKÓŁ OSTRÓDA

URSUS WARASZAWA - PELIKAN ŁOWICZ

HURAGAN MORAG - POLONIA WARSZAWA

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. SOKÓŁ ALEKSAND.                  37 PKT.

2. WIDZEW                                      35  PKT.

3. LECHIA T. MAZ.                         33 PKT

4. HURAGAN MORĄG                   30 PKT.

5. URSUS WARASZAWA               28 PKT.

6. VICTORIA SULEJÓWEK          28 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           15.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                         9. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC          6 PKT.

 

MECZE W WIKIELCU