Wikielec nadal bez punktów

 

Rolimpex GKS Wikielec – Pelikan Łowicz 0:2 (0:0)

72 min 0:1 Przemysław Bella

95 min. 0:2 Robert Kowalczyk

 

Nadal trwa zła passa zespołu z Wikielca. Czwarty mecz miał przynieść wreszcie przełamanie. Do 72 min wszystko układało się dobrze spotkanie bardzo wyrównane nic nie zapowiadało porażki. Wtedy po jednej z akcji gości którzy zaatakowali bramkę Wikielca doszło do ostrego starcia w polu karnym GKS golkiper Jacek Malanowski został dość ostro potraktowany przez rywala i padł jak rażony, do bezpańskiej piłki dopadł zawodnik gości i skierował futbolówkę do bramki Wikielca. Wszyscy liczyli że będzie odgwizdany faul na bramkarzu ale tak się nie stało i sędzia uznał gola. Kontuzjowany bramkarz przez kilka minut leżał na murawie potem wezwano karetkę pogotowia która odwiozła naszego zawodnika do szpitala. Ta sytuacja podłamała zespół z Wikielca. Potem w doliczonym czasie gry goście dobili naszych zawodników zdobywając drugiego gola i mecz się zakończył. W sumie było to niezłe spotkanie gdyby w pierwszej połowie w 20 min piłka po fantastycznym uderzeniu Remigiusza Sobocińskiego trafiła do siatki a nie w poprzeczkę bramki gości to na pewno wynik spotkania byłby inny. Szkoda tego meczu Wikielec zasługiwał na inny wynik. Ale gramy dalej. W sobotę 26 września znów kolejny mocny przeciwnik tym razem w Warszawie na GKS czeka miejscowa Polonia.  

 

Rolimpex GKS Wikielec - Malanowski (72 min Sikora), Jajkowski, Kolcz, Kacperek, Sobociński, Koprucki, Smyt (65 min Sagan), Piórkowski, Zakrzewski, Chiliński (80 min. Zasuwa) , Nowiński ( 80 min. Łukasik).

 

Pelikan Łowicz – Malina, Budnik, Wawrzyński, Bella, Kuczak (62 min. Kaczyński), Ciechański (62 min. Kowalczyk) , Parobczyk (80 min. Adamczyk) , M. Wrzesiński (80 min. Adamczyk) , Jagiełło, Kasprzyk, Yavorskyy.

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  IV LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień   2018 

0.00. g. 00,00   Rolimpex GKS Wikielec    

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC IV LIGA

 

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   ROLIMPEX GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA 3:1

(bramki Cezary Nowiński - 2 i gol samobójczy)

1/2 WPP  16 MAJA G.17,00 LKS Różnowo - Rolimpex GKS Wikielec 1:2

(bramki Adrian Płoski, Paweł Tomkiewicz)

6 CZERWCA g. 17. Biała Piska FINAŁ WPP Rolimpex GKS Wikielec - Kaczkan Huragan Morąg 1:3 (gol Paweł Kolcz)

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

33  KOLEJKA  III LIGI

 HURAGAN MORAG - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC 4:0 

DRWĘCA NML - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. 1;4 

 WARTA  SIERADZ - SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 

ŚWIT NDM - VICTORIA SULEJÓWEK 0:1

URSUS WARASZAWA - TUR BIELSK  PODL. 2:0 

MKS EŁK - ŁKS 1926 ŁOMŻA 2:2

WIDZEW ŁÓDŹ     - LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:0.

LEGIA II WARSZAWA - POLONIA WARSZAWA 1;2 

OLIMPIA ZAMBRÓW - PELIKAN ŁOWICZ 3:1

 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          70. PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     70. PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.    63 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              59 PKT.

5. OLIMPIA ZAMBRÓW                50 PKT

6. HURAGAN MORĄG                  48 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           26.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       25. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            18. PKT.