Pucharowe derby w Iławie !!!!

 

W siedzibie WMZPN wylosowano pary 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

Mecze rozegrane zostaną 13 września 2017 r., o godz. 15:30

Pary 1/8 finału:

MKS KORSZE – MKS EŁK

MAMRY GIŻYCKO – ZNICZ BIAŁA PISKA

START NIDZICA – FINISHPARKIET DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE

JEZIORAK IŁAWA – ROLIMPEX GKS WIKIELEC

OLIMPIA OLSZTYNEK – AMEX-BĄCZEK UNIA SUSZ

CONCORDIA ELBLĄG – SOKÓŁ OSTRÓDA

ZATOKA BRANIEWO – KACZKAN HURAGAN MORĄG

EWINGI ZALEWO – LKS RÓŻNOWO.

 

Już kibice w Iławie zacierają ręce dojdzie do arcyciekawej potyczki na linii Iława – Wikielec. Dla Wikielca będzie to okazja do rewanżu bowiem nie tak dawno Jeziorak ograł Rolimpex GKS Wikielec 2;1 w 1/32 WPP edycji 2015/2016.

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

10/11.III. 2018 r.  Drwęca NML - Rolimpex GKS Wikielec 

 

 

 

 

                                  ZIMOWE  SPARINGOWE MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC

22 STYCZNIA  18,00 GÓRNIK WALBRZYCH - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1;3

24 STYCZNIA 19,00 KS POLKOWICE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC               2;1

26 STYCZNIA  AKS STRZEGOM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  1:1

10 LUTY IŁAWA 10,00 LECH RYPIN - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1:5

14 LUTY OSTRÓDA 16,30 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  2:4

17 LUTY ŚWIECIE  12,00 WDA ŚWIECIE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 3:0 

24 LUTY IŁAWA GODZ. 12,00 UNIA SUSZ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 

3 MARCA  14,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OSA ZĄBROWO (SZTUCZNE LUB TRAWA)

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

16 KOLEJKA  III LIGI

DRWĘCA NML - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC       

 WIDZEW ŁÓDŹ - VICTORIA SULEJÓWEK

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.- TUR BIELSK PODLASKI

LEGIA II WARSZAWA - LECHIA TOMASZÓW MAZ.

WARTA  SIERADZ - ŚWIT NDM.

 OLIMPIA ZAMBRÓW - ŁKS 1926 ŁOMŻA

MKS  EŁK - SOKÓŁ OSTRÓDA

URSUS WARASZAWA - PELIKAN ŁOWICZ

HURAGAN MORAG - POLONIA WARSZAWA

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. SOKÓŁ ALEKSAND.                  37 PKT.

2. WIDZEW                                      35  PKT.

3. LECHIA T. MAZ.                         33 PKT

4. HURAGAN MORĄG                   30 PKT.

5. URSUS WARASZAWA               28 PKT.

6. VICTORIA SULEJÓWEK          28 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           15.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                         9. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC          6 PKT.

 

MECZE W WIKIELCU