Co ciekawego słychać w klubie  Rolimpex GKS Wikielec, czy tytularny sponsor pozostanie w klubie, kiedy poznamy nazwiska nowych zawodników  kto jeszcze opuści klub z Wikielca jaki cel przyświeca piłkarzom na rundę wiosenną w III lidze. O tych wszystkich problemach rozmawiamy z prezesem klubu.

 

 

Rozmowa z Krzysztofem Sadowskim – prezesem klubu GKS Wikielec występującym w III lidze piłkarskiej.

 

Jaka jest ocena rundy jesiennej zdaniem zarządu klubu oraz prezesa ?

 

Pozostał duży niedosyt pod względem sportowym. Bo organizacyjnie daliśmy radę. Sprostaliśmy tym zadaniom. Te pół roku gdy gramy w tej nowej III lidze dało nam wiele do myślenia. Zapewne popełniliśmy pewne błędy które trzeba szybko poprawić. Rozstaliśmy się z niektórymi zawodnikami, będziemy chcieli poprawić grę by utrzymać się w tej klasie rozgrywek.

 

Kibice są zainteresowani czy Arkadiusz Klimek zostanie nadal trenerem Wikielca ?

 

Nie będziemy poszukiwać nowego trenera,  Klimek pozostanie nadal trenerem pierwszego zespołu. Stawiamy na niego i wierzymy że uda mu się zdobyć potrzebną ilość punktów która zapewni nam utrzymanie. Wierzymy w jego umiejętności.

 

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe ewentualne odejścia i przyjścia do Rolimpexu GKS Wikielec ?

 

Na dzień dzisiejszy to jest tylko ta szóstka piłkarzy  dla przypomnienia - Kamil Bruchajzer, Adrian Zasuwa, Kamil Smyt, Bartosz Wrzosek, Paweł Łukasik, Yahor Pitsyk która upuściła nasz klub. Po za tym nikt na razie nie odchodzi. Ale myślę że być może jeszcze ze dwóch zawodników opuści drużynę. Trener musi to spokojnie  przeanalizować i poda nam nazwiska. W to miejsce szukamy nowych zawodników by z nimi powalczyć o trzecioligowy byt.

 

Kiedy poznamy nowe twarze w GKS ?

 

Myślę że wkrótce . Trener Arkadiusz Klimek  prowadzi już pierwsze rozmowy z nowymi zawodnikami. Oni zasilą nasz zespół. Tak do 15-17 grudnia ostatecznie kadra zespołu na rundę wiosenną zostanie ustalona.

 

Wikielec zrobił sobie niezłą promocje przez mecze z Widzewem Łódź i rezerwami warszawskiej Legii ?

 

Tak było o nas bardzo głośno w całej Polsce. Zrobiliśmy wtedy wielką promocję naszemu sponsorowi , naszej gminie i naszej miejscowości. Medialnie wyglądało to wspaniale. Klub także był zadowolony że nasza praca organizacyjna przyniosła spodziewane efekty pod względem sportowym zanotowaliśmy olbrzymi sukces remis i zwycięstwo to bardzo korzystne rezultaty.

 

Czy były rozmowy z tytularnym sponsorem firmą Rolimpex na temat dalszej współpracy?

 

Tak potwierdzam były takie rozmowy, mamy zapewnienia że całe finasowanie na przyszły rok zostaje tak jak było dotychczas. Słowem środki na rundę  na wiosenną mamy zabezpieczone. Jesteśmy ujęci w budżecie firmy na rok 2018 i to jest bardzo dobra wiadomość dla naszego środowiska sportowego. Chcemy koniecznie dla naszego sponsora oraz pozostałych firm wspierających koniecznie utrzymać się w trzeciej lidze.

 

Chciałbym tak przy okazji serdecznie podziękować wszystkim pozostałym sponsorom oraz naszej gminie Iława radnym na czele z wójtem Krzysztofem Harmacińskim za wspieranie naszego klubu. W ostatnim czasie znów dzięki uprzejmości wójta Harmacińskiego pozyskaliśmy dodatkowe środki pozabudżetowe na działalność klubu. Przyświeca nam jasny cel chcemy wszyscy wspólnie utrzymać się w rozgrywkach trzecioligowych.

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

25.04. g. 17,00   Rolimpex GKS Wikielec - Sokół Ostróda (1/4 WPP)

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC III LIGA

 

 

28 KWIETNIA  19,45 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 MAJA G. 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - VICTORIA SULEJÓWEK

5 MAJA 17,00 ŚWIT NDM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

11 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - WARTA SIERADZ

20 MAJA 19,10 WIDZEW ŁÓDŹ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

23 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - MKS EŁK

26/27 MAJA LEGIA II WARSZAWA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OLIMPIA ZAMBRÓW

9 CZERWCA 17,00 KACZKAN HURAGAN MORAG - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

16 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - URSUS WARSZAWA

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

24  KOLEJKA  III LIGI

ROLIMPEX  GKS WIKIELEC - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI  1:3   

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. - POLONIA WARSZAWA 2:2

 TUR BIELSK PODLASKI   - SOKÓŁ OSTRÓDA  2;1

OLIMPIA ZAMBRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 0:1

URSUS WARSZAWA -  ŚWIT NDM. 1;1

 HURAGAN MORĄG - WARTA SIERADZ 1;1

LEGIA II WARSZAWA - MKS EŁK    3;1

DRWĘCA NML - VICTORIA SULEJÓWEK 0;0 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          53 PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     51  PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.   46 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              43 PKT.

5. LEGIA II WARSZAWA                  37 PKT

6. HURAGAN MORAG                    37 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           20.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       20. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            8. PKT.