Co ciekawego słychać w klubie  Rolimpex GKS Wikielec, czy tytularny sponsor pozostanie w klubie, kiedy poznamy nazwiska nowych zawodników  kto jeszcze opuści klub z Wikielca jaki cel przyświeca piłkarzom na rundę wiosenną w III lidze. O tych wszystkich problemach rozmawiamy z prezesem klubu.

 

 

Rozmowa z Krzysztofem Sadowskim – prezesem klubu GKS Wikielec występującym w III lidze piłkarskiej.

 

Jaka jest ocena rundy jesiennej zdaniem zarządu klubu oraz prezesa ?

 

Pozostał duży niedosyt pod względem sportowym. Bo organizacyjnie daliśmy radę. Sprostaliśmy tym zadaniom. Te pół roku gdy gramy w tej nowej III lidze dało nam wiele do myślenia. Zapewne popełniliśmy pewne błędy które trzeba szybko poprawić. Rozstaliśmy się z niektórymi zawodnikami, będziemy chcieli poprawić grę by utrzymać się w tej klasie rozgrywek.

 

Kibice są zainteresowani czy Arkadiusz Klimek zostanie nadal trenerem Wikielca ?

 

Nie będziemy poszukiwać nowego trenera,  Klimek pozostanie nadal trenerem pierwszego zespołu. Stawiamy na niego i wierzymy że uda mu się zdobyć potrzebną ilość punktów która zapewni nam utrzymanie. Wierzymy w jego umiejętności.

 

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe ewentualne odejścia i przyjścia do Rolimpexu GKS Wikielec ?

 

Na dzień dzisiejszy to jest tylko ta szóstka piłkarzy  dla przypomnienia - Kamil Bruchajzer, Adrian Zasuwa, Kamil Smyt, Bartosz Wrzosek, Paweł Łukasik, Yahor Pitsyk która upuściła nasz klub. Po za tym nikt na razie nie odchodzi. Ale myślę że być może jeszcze ze dwóch zawodników opuści drużynę. Trener musi to spokojnie  przeanalizować i poda nam nazwiska. W to miejsce szukamy nowych zawodników by z nimi powalczyć o trzecioligowy byt.

 

Kiedy poznamy nowe twarze w GKS ?

 

Myślę że wkrótce . Trener Arkadiusz Klimek  prowadzi już pierwsze rozmowy z nowymi zawodnikami. Oni zasilą nasz zespół. Tak do 15-17 grudnia ostatecznie kadra zespołu na rundę wiosenną zostanie ustalona.

 

Wikielec zrobił sobie niezłą promocje przez mecze z Widzewem Łódź i rezerwami warszawskiej Legii ?

 

Tak było o nas bardzo głośno w całej Polsce. Zrobiliśmy wtedy wielką promocję naszemu sponsorowi , naszej gminie i naszej miejscowości. Medialnie wyglądało to wspaniale. Klub także był zadowolony że nasza praca organizacyjna przyniosła spodziewane efekty pod względem sportowym zanotowaliśmy olbrzymi sukces remis i zwycięstwo to bardzo korzystne rezultaty.

 

Czy były rozmowy z tytularnym sponsorem firmą Rolimpex na temat dalszej współpracy?

 

Tak potwierdzam były takie rozmowy, mamy zapewnienia że całe finasowanie na przyszły rok zostaje tak jak było dotychczas. Słowem środki na rundę  na wiosenną mamy zabezpieczone. Jesteśmy ujęci w budżecie firmy na rok 2018 i to jest bardzo dobra wiadomość dla naszego środowiska sportowego. Chcemy koniecznie dla naszego sponsora oraz pozostałych firm wspierających koniecznie utrzymać się w trzeciej lidze.

 

Chciałbym tak przy okazji serdecznie podziękować wszystkim pozostałym sponsorom oraz naszej gminie Iława radnym na czele z wójtem Krzysztofem Harmacińskim za wspieranie naszego klubu. W ostatnim czasie znów dzięki uprzejmości wójta Harmacińskiego pozyskaliśmy dodatkowe środki pozabudżetowe na działalność klubu. Przyświeca nam jasny cel chcemy wszyscy wspólnie utrzymać się w rozgrywkach trzecioligowych.

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  IV LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień   2018 

0.00. g. 00,00   Rolimpex GKS Wikielec    

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC IV LIGA

 

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   ROLIMPEX GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA 3:1

(bramki Cezary Nowiński - 2 i gol samobójczy)

1/2 WPP  16 MAJA G.17,00 LKS Różnowo - Rolimpex GKS Wikielec 1:2

(bramki Adrian Płoski, Paweł Tomkiewicz)

6 CZERWCA g. 17. Biała Piska FINAŁ WPP Rolimpex GKS Wikielec - Kaczkan Huragan Morąg 1:3 (gol Paweł Kolcz)

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

33  KOLEJKA  III LIGI

 HURAGAN MORAG - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC 4:0 

DRWĘCA NML - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. 1;4 

 WARTA  SIERADZ - SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 

ŚWIT NDM - VICTORIA SULEJÓWEK 0:1

URSUS WARASZAWA - TUR BIELSK  PODL. 2:0 

MKS EŁK - ŁKS 1926 ŁOMŻA 2:2

WIDZEW ŁÓDŹ     - LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:0.

LEGIA II WARSZAWA - POLONIA WARSZAWA 1;2 

OLIMPIA ZAMBRÓW - PELIKAN ŁOWICZ 3:1

 

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          70. PKT.

2. LECHIA TOMASZÓW MAZ     70. PKT.

3. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.    63 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              59 PKT.

5. OLIMPIA ZAMBRÓW                50 PKT

6. HURAGAN MORĄG                  48 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           26.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                       25. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC            18. PKT.