Co ciekawego słychać w klubie  Rolimpex GKS Wikielec, czy tytularny sponsor pozostanie w klubie, kiedy poznamy nazwiska nowych zawodników  kto jeszcze opuści klub z Wikielca jaki cel przyświeca piłkarzom na rundę wiosenną w III lidze. O tych wszystkich problemach rozmawiamy z prezesem klubu.

 

 

Rozmowa z Krzysztofem Sadowskim – prezesem klubu GKS Wikielec występującym w III lidze piłkarskiej.

 

Jaka jest ocena rundy jesiennej zdaniem zarządu klubu oraz prezesa ?

 

Pozostał duży niedosyt pod względem sportowym. Bo organizacyjnie daliśmy radę. Sprostaliśmy tym zadaniom. Te pół roku gdy gramy w tej nowej III lidze dało nam wiele do myślenia. Zapewne popełniliśmy pewne błędy które trzeba szybko poprawić. Rozstaliśmy się z niektórymi zawodnikami, będziemy chcieli poprawić grę by utrzymać się w tej klasie rozgrywek.

 

Kibice są zainteresowani czy Arkadiusz Klimek zostanie nadal trenerem Wikielca ?

 

Nie będziemy poszukiwać nowego trenera,  Klimek pozostanie nadal trenerem pierwszego zespołu. Stawiamy na niego i wierzymy że uda mu się zdobyć potrzebną ilość punktów która zapewni nam utrzymanie. Wierzymy w jego umiejętności.

 

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe ewentualne odejścia i przyjścia do Rolimpexu GKS Wikielec ?

 

Na dzień dzisiejszy to jest tylko ta szóstka piłkarzy  dla przypomnienia - Kamil Bruchajzer, Adrian Zasuwa, Kamil Smyt, Bartosz Wrzosek, Paweł Łukasik, Yahor Pitsyk która upuściła nasz klub. Po za tym nikt na razie nie odchodzi. Ale myślę że być może jeszcze ze dwóch zawodników opuści drużynę. Trener musi to spokojnie  przeanalizować i poda nam nazwiska. W to miejsce szukamy nowych zawodników by z nimi powalczyć o trzecioligowy byt.

 

Kiedy poznamy nowe twarze w GKS ?

 

Myślę że wkrótce . Trener Arkadiusz Klimek  prowadzi już pierwsze rozmowy z nowymi zawodnikami. Oni zasilą nasz zespół. Tak do 15-17 grudnia ostatecznie kadra zespołu na rundę wiosenną zostanie ustalona.

 

Wikielec zrobił sobie niezłą promocje przez mecze z Widzewem Łódź i rezerwami warszawskiej Legii ?

 

Tak było o nas bardzo głośno w całej Polsce. Zrobiliśmy wtedy wielką promocję naszemu sponsorowi , naszej gminie i naszej miejscowości. Medialnie wyglądało to wspaniale. Klub także był zadowolony że nasza praca organizacyjna przyniosła spodziewane efekty pod względem sportowym zanotowaliśmy olbrzymi sukces remis i zwycięstwo to bardzo korzystne rezultaty.

 

Czy były rozmowy z tytularnym sponsorem firmą Rolimpex na temat dalszej współpracy?

 

Tak potwierdzam były takie rozmowy, mamy zapewnienia że całe finasowanie na przyszły rok zostaje tak jak było dotychczas. Słowem środki na rundę  na wiosenną mamy zabezpieczone. Jesteśmy ujęci w budżecie firmy na rok 2018 i to jest bardzo dobra wiadomość dla naszego środowiska sportowego. Chcemy koniecznie dla naszego sponsora oraz pozostałych firm wspierających koniecznie utrzymać się w trzeciej lidze.

 

Chciałbym tak przy okazji serdecznie podziękować wszystkim pozostałym sponsorom oraz naszej gminie Iława radnym na czele z wójtem Krzysztofem Harmacińskim za wspieranie naszego klubu. W ostatnim czasie znów dzięki uprzejmości wójta Harmacińskiego pozyskaliśmy dodatkowe środki pozabudżetowe na działalność klubu. Przyświeca nam jasny cel chcemy wszyscy wspólnie utrzymać się w rozgrywkach trzecioligowych.

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

10/11.III. 2018 r.  Drwęca NML - Rolimpex GKS Wikielec 

 

 

 

 

                                  ZIMOWE  SPARINGOWE MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC

22 STYCZNIA  18,00 GÓRNIK WALBRZYCH - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1;3

24 STYCZNIA 19,00 KS POLKOWICE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC               2;1

26 STYCZNIA  AKS STRZEGOM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  1:1

10 LUTY IŁAWA 10,00 LECH RYPIN - ROLIMPEX GKS WIKIELEC   1:5

14 LUTY OSTRÓDA 16,30 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC  2:4

17 LUTY ŚWIECIE  12,00 WDA ŚWIECIE - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 3:0 

24 LUTY IŁAWA GODZ. 12,00 UNIA SUSZ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC 

3 MARCA  14,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OSA ZĄBROWO (SZTUCZNE LUB TRAWA)

 

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

16 KOLEJKA  III LIGI

DRWĘCA NML - ROLIMPEX  GKS WIKIELEC       

 WIDZEW ŁÓDŹ - VICTORIA SULEJÓWEK

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł.- TUR BIELSK PODLASKI

LEGIA II WARSZAWA - LECHIA TOMASZÓW MAZ.

WARTA  SIERADZ - ŚWIT NDM.

 OLIMPIA ZAMBRÓW - ŁKS 1926 ŁOMŻA

MKS  EŁK - SOKÓŁ OSTRÓDA

URSUS WARASZAWA - PELIKAN ŁOWICZ

HURAGAN MORAG - POLONIA WARSZAWA

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. SOKÓŁ ALEKSAND.                  37 PKT.

2. WIDZEW                                      35  PKT.

3. LECHIA T. MAZ.                         33 PKT

4. HURAGAN MORĄG                   30 PKT.

5. URSUS WARASZAWA               28 PKT.

6. VICTORIA SULEJÓWEK          28 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           15.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                         9. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC          6 PKT.

 

MECZE W WIKIELCU