TERMINARZ SPOTKAŃ ROLIMPEX  GKS WIKIELEC  III  LIGA

 

Rolimpex GKS Wikielec– Finishparkiet Drwęca  06.08.g,17,00 (1:2)

Tur Bielsk Podlaski – Rolimpex GKS Wikielec 13. 08. g. 16,00 (2:1)

Rolimpex GKS Wikielec– Sokół Alek. Ł. 18.08. g. 17,30 (0:4)

Rolimpex GKS Wikielec– Pelikan Łowicz 23.08. g. 17,00 (0:2)

Polonia Warszawa – Rolimpex GKS Wikielec  26.08.g.17,00 (1:0)

Rolimpex GKS Wikielec– ŁKS 1926 Łomża 2.09. g. 16,00 (1;2)

Lechia Tomaszów Maz. – Rolimpex GKS 10.09.g,11,00 (2:0)

Rolimpex GKS Wikielec– Sokół Ostróda 17.09 g.15,00 (2:3)

Viktoria Sulejówek – Rolimpex GKS Wikielec 23.09. g,19,00 (1:1)

Rolimpex GKS Rolimpex– Świt NDM. 29.09. g. 18,00 (2:4)

Warta Sieradz – Rolimpex GKS Wikielec 07.10. g. 16,00 (2:0)

 Rolimpex GKS Wikielec – Widzew Łódź 14.10 g. 15,00 (2:2)

MKS Ełk – Rolimpex GKS Wikielec 21.10. g.15,00  (0:0)

Rolimpex GKS Wikielec– Legia II Warszawa 28.10. g. 15,00 (3:0)

Olimpia Zambrów – Rolimpex GKS Wikielec 04.11. g. 15,00 (1:0)

Rolimpex GKS Wikielec– Huragan Morąg 11.11g.15,00. (1;5)

Ursus Warszawa – Rolimpex GKS Wikielec 18.11 .13. g. (2:1)

.......................................................................................................................................................................................................................

MECZE RUNDA WIOSENNA  2018 W WIKIELCU

 

1.)  17 marca (sobota) g. 16,00 Rolimpex GKS Wikielec – Tur Bielsk Podlaski 2:4

  1. ) 6 kwietnia (piątek) 18,00 Rolimpex GKS Wikielec – Polonia Warszawa  0:4
  2. ) 21 kwietnia (sobota) g. 17,00 Rolimpex GKS Wikielec – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1;3
  3. ) 2 maja  (środa) g. 17,00 Rolimpex GKS Wikielec – Victoria Sulejówek
  4. ) 11 maja (piątek) g. 18,00 Rolimpex GKS Wikielec – Warta Sieradz 
  5. ) 23 maja (środa) g. 18,00 Rolimpex GKS Wikielec – MKS Ełk
  6. ) 2 czerwca (sobota) g. 17,00 Rolimpex GKS Wikielec – Olimpia Zambrów
  7. ) 16 czerwca (sobota) g. 17,00 Rolimpex GKS Wikielec – Ursus Warszawa.

 

MECZE WYJAZDOWE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC

  1. 10 marca g. 15,00 Drwęca – Rolimpex GKS Wikielec 0:0
  2. 24 marca g. 15,00 Sokół A. Ł - Rolimpex GKS Wikielec 2:0
  3. 31 marca g. 15,30 Pelikan Łowicz - Rolimpex GKS Wikielec 4:2
  4. 14 kwietnia g. 17,00 ŁKS 1926 Łomża -  Rolimpex GKS Wikielec 0:0
  5. 28 kwietnia 19,45 Sokół Ostróda - Rolimpex GKS Wikielec
  6. 5 maja g. 17,00 Świt NDM - Rolimpex GKS Wikielec
  7. 20 maja g. 19,10 Widzew Łódź - Rolimpex GKS Wikielec
  8. 26/27 maja Legia II W-wa - Rolimpex GKS Wikielec
  9. 9 czerwca g. 17,00 Kaczkan Huragan Morąg - Rolimpex GKS Wikielec

                                                       

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

ROLIMPEX  GKS  WIKIELEC

 RUNDA JESIENNA

  III LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIOSNA   2018 

25.04. g. 17,00   Rolimpex GKS Wikielec - Sokół Ostróda (1/4 WPP)

 

 

 

 

                                  MECZE ROLIMPEXU GKS WIKIELEC III LIGA

 

 

28 KWIETNIA  19,45 SOKÓŁ OSTRÓDA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 MAJA G. 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - VICTORIA SULEJÓWEK

5 MAJA 17,00 ŚWIT NDM - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

11 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - WARTA SIERADZ

20 MAJA 19,10 WIDZEW ŁÓDŹ - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

23 MAJA 18,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - MKS EŁK

26/27 MAJA LEGIA II WARSZAWA - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

2 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - OLIMPIA ZAMBRÓW

9 CZERWCA 17,00 KACZKAN HURAGAN MORAG - ROLIMPEX GKS WIKIELEC

16 CZERWCA 17,00 ROLIMPEX GKS WIKIELEC - URSUS WARSZAWA

 

 

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI

1/8 finału 13 .09. g. 15,30 Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4
(Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński, Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki)

1/4 WIOSNA 2018

25 KWIETNIA G. 17,00   GKS WIKIELEC - SOKÓŁ OSTRÓDA

 

 

 

SPONSOR   STRATEGICZNY

       

 

    

      

WSPIERA  NAS  GMINA  IŁAWA

 

 

                 

UWAGA KLUB GKS WIKIELEC ZA ROK 2016

POZYSKAŁ Z 1% KWOTĘ  6922 ZŁ, 10 GR,

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO !!!!!

 

24  KOLEJKA  III LIGI

ROLIMPEX  GKS WIKIELEC - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI  1:3   

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW Ł. - POLONIA WARSZAWA 2:2

 TUR BIELSK PODLASKI   - SOKÓŁ OSTRÓDA

OLIMPIA ZAMBRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 0:1

URSUS WARSZAWA -  ŚWIT NDM. 1;1

 HURAGAN MORĄG - WARTA SIERADZ 1;1

LEGIA II WARSZAWA - MKS EŁK   

DRWĘCA NML - VICTORIA SULEJÓWEK  

 

 

TABELA III LIGI   (SKRÓT)

1. WIDZEW ŁÓDŹ                          50 PKT.

2. SOKÓŁ ALEK. ŁÓDZKI             45  PKT.

3. LECHIA T. MAZ.                         45 PKT

4. POLONIA WARSZAWA              39 PKT.

5. HURAGAN MORĄG                  36 PKT

6. PELIKAN ŁOWICZ                    35 PKT.

................................................................................................

 

16. WARTA SIERADZ                           15.  PKT.

17, TUR BIELSK PODL.                         14. PKT.

18, ROLIMPEX GKS WIKIELEC          8. PKT.